Nevşehir Saadet Partisi Gençlik Kolları 11. Erbakan haftası münasebetiyle Alperen Ocaklarına ve Yeniden Refah Partisine ziyarette bulundu. Ziyarette Gençlik Kolları başkanı Hamza Ülger, Alperen Ocakları başkanı Ramazan Kalkan beye Necmettin Erbakan Hocanın DAVAM kitabını, Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanı Hidayet Türk beye de Temel Karamollaoğlu'nun siyasi hayatını ve hatıralarını anlattığı Son Tanık kitabını hediye etti.

Ziyaretler ile ilgili Hamza ÜLGER;

''Ülkemizdeki en büyük problemlerden biri farklı görüşlere sahip olan insanlar olarak birbirimizi dinlemiyoruz, birbirimize tahammül edemiyoruz, memlekete ve ümmete faydası olacak bir mevzuda bir araya gelemiyoruz, Sorunlarımızı kutuplaşarak, dışlayarak, ötekileştirerek çözemeyeceğimiz aşikardır.Müslüman olmanın gereği hak bildiğini söylemek, tebliği vazifesini yerine getirmektir bunu da insanların fikirlerini yok sayarak, üstten bakarak, şucu bucu diyerek başaramayız. O yüzden biz Nevşehir Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak Hak dairede ve memleketimiz yararına olmak koşulu ile ziyaret talebimizi kabul eden herkes ile görüşeceğiz, bizi davet eden her yere icabet edeceğiz. Kardeşlik vazifemizi yerine getireceğiz.

Rehberler için Sertifikalı ‘Türk İşaret Dili’ Kursu Açılacak Rehberler için Sertifikalı ‘Türk İşaret Dili’ Kursu Açılacak

Erbakan haftası vesilesiyle ziyaret talebinde bulunduğumuz Nevşehir Alperen Ocakları Şube Başkanı Ramazan Kalkan beyefendiye, teşkilatına ve Yeniden Refah Partisi Gençlik Kollarına teşekkür ederiz. Allah'ın izniyle ziyaret etmeye, dinlemeye, fikirlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.'' dedi.