1 saat önce Vefat Haberi
2 saat önce Vefat Haberi

Sakarya’nın Karasu ilçesinde dün girdiği denizde kaybolan 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni, denize girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu.

6 saat önce Nevşehir de Bugün

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya bugün çeşitli sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri, iş insanları ve kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

7 saat önce Kurum

İHH Nevşehir insani Yardım Derneği, bu yıl yine kurbanlarınızı dünyanın farklı ülkelerinden mağdur ve mazlum Müslümanlara ulaştıracak.

7 saat önce Kurum

Kervansaray Hayırlı Hizmetler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke Gazze için 13 adet kurbanını Kızılay'a verdi.

7 saat önce Kurum

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran kurbanını Kızılay'a verdi. Bağışı Nevşehir Kızılay İl Merkezi Başkanı Ercan Civelek teslim aldı.

7 saat önce Eğitim

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde, Nevşehir Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenecek "Aile Şirketlerinin Yönetimi" konulu söyleşi, Dr. Kamil Bayar'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

7 saat önce Ticaret

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu, Başkan Arif Parmaksız’ın başkanlığında toplandı. Toplantıda, Nevşehir’in ekonomik, sosyal ve kültürel konuları ele alındı.

8 saat önce Nevşehir de Bugün

21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı Haftası'nın son gününde, Kapadokya bölgesini gezmeye gelen turistlere yöresel ürünler ikram edildi.

8 saat önce Spor

"Fenerbahçe şampiyon olacak" şeklinde açıklama yapan ve Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin arından sosyal medya hesaplarından küfürlü paylaşımlarda bulunan astrolog Meral Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu