Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Künye

İmtiyaz Sahibi/Grantee

ND Haber

Genel Yayın Yönetmeni/General Editör

Emre Ağır

emreagirofficial@gmail.com

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult

Av.Ahmet Daldiken

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

ndhaber.com.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

ndhaber.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası

©️ Copyrigth 2006-2015 ndhaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ndhaber.com.tr 'ye aittir. ndhaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar ndhaber.com.tr 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Nevsehiridilara.Com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ndhaber.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Nevsehiridilara.Com However, sometimes the nevsehiridilara.com uses third parties to process your information.

https://ndhaber.com.tr/ requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://ndhaber.com.tr/ requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://ndhaber.com.tr/ we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Nevsehiridilara.Com and its services. When you use Nevsehiridilara.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Nevsehiridilara.Com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitemiz Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.

ndhaber.com.tr

ndhaber.com.tr Yerel Haber Sitesi olarak 2019 yılında kurulmuş, aktif olarak 3 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------

ndhaber.com.tr sitemizdeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 
ndhaber.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz. 
 
ndhaber.com.tr
 
Sitesi üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan, yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 
ndhaber.com.tr, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
ndhaber.com.tr, https://www.facebook.com/NevsehiriDilara Nevşehir-i Dilara Facebook Sayfası'nda paylaşılan haber linki altlarına yapılan yorumların  sorumluluğunu almaz. Sorumluluk yorum yapan sosyal medya kullanıcısına aittir.
ndhaber.com.trhttps://www.instagram.com/nevsehiridilara/  ND Haber instagram adresinin görsellere yapılan yorumların sorumluluğunu almaz. Sorumluluk yorum yapan sosyal medya kullanıcısına aittir.
ndhaber.com.tr, https://twitter.com/nevsehiridilara  ND Haber twitter adresi haber linki altlarına yapılan yorumların sorumluluğunu almaz. Sorumluluk yorum yapan sosyal medya kullanıcısına aittir.
 
ndhaber.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir.
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.
Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,
nevsehiridilara@gmail.com  mail adresinden veya 0 552 628 50 50 whatsapp numaramızdan mesaj yolu ile bize ulaşabilirler.
 
Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz Genel Yayın Kordinatörümüz Emre Ağır tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.