Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de eğitim gören Kızılay Kulübü ve gönüllü öğrenciler, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ın hediyesiyle balona bindi.

NEVÜ ve Nevşehir Valiliği koordinesinde ‘Ramazan Ayı’ boyunca Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ve Nevşehirli hayırseverlerin katkılarıyla düzenlenen Ramazan Ayı iftar programları boyunca gönüllülük esasıyla görev alan Kızılay Kulübü ve gönüllü öğrenciler, Nevşehir Valisi Ali Fidan’ın hediyesi üzerine sıcak hava balon turuyla Kapadokya bölgesinin eşsiz tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini seyretme fırsatı buldu. 

"Acımız Çok Büyük" Kapadokya Havalimanı Memuru Mustafa Güran Vefât Etti "Acımız Çok Büyük" Kapadokya Havalimanı Memuru Mustafa Güran Vefât Etti

NEVÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Kızılay Kulübü Akademik Danışmanı Doç. Dr. Hasan Yavuzer koordinesinde balon turuna katılan 28 öğrenci, kendilerine bu imkanı sunan Nevşehir Valisi Ali Fidan ve NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’e teşekkürlerini iletti.