Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Sağlık Müdürü Tartar; Kozaklı da Sağlık Çalışmalarını İnceledi ve bir dizi Ziyaret Yaptı

Sağlık Müdürü Tartar; Kozaklı da Sağlık Çalışmalarını İnceledi ve bir dizi Ziyaret Yaptı

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar, yapımı son aşamada olan, Yeni 30 Yataklı Kozaklı Devlet Hastanesi ve 170 Yataklı Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesin de İncelemelerde bulundu. Kozaklı Kaymakamı ve Kozaklı Belediye Başkanını makamında ziyaret etti.

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Nevzat Atılkan, Başkan Yardımcısı Dr. Tarık Akbaş’la birlikte Kozaklı İlçesinde, yapımı son aşamada olan, 30 Yataklı Kozaklı Devlet Hastan de incelemelerde bulundu, yüklenici firma sahibinden son durumu hakkında bilgi aldı, hastane binasını gezdi, hastaneye yeni alınan ve kurulumu yapılacak olan cihazları yerinde inceledi. 

Tartar; Kozaklı Belediye Başkanı Av. Akif Kabukçuoğlu’nu makamında ziyaret ederek, yapımı devam eden yeni hastanenin son durumu hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaretine 170 Yataklı Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastanesine geçerek devam etti. Hastane Başhekimi Dr. Sedat Orhan’dan çalışmalar ve hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Tartar; son olarak Kozaklı Kaymakamı Yasin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek Kozaklı da açılacak olan ve bitme aşamasına gelen Kozaklı Devlet Hastanesi masaya yatırıldı bu konu hakkında ilçe kaymakamı ile görüşme yapıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *