Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB)Başkanı Mehmet Pınarbaşı beraberinde Birlik Genel Sekreteri Ahmet Özgün ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı makamında ziyaret etti.

Kozaklı Belediye Başkanı Neslihanoğlu’ndan Başkan Arı’ya Ziyaret Kozaklı Belediye Başkanı Neslihanoğlu’ndan Başkan Arı’ya Ziyaret

Esnaf ve sanatkarların ilimiz merkezinde ki mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ziyaretle ilgili açıklama yapan NEVESOB Başkanı Pınarbaşı konuşmasında, “Belediye Başkanımız Sayın Rasim Arı ile önemli ve verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Yapmış olduğumuz görüşmede Başkan Yardımcılarının da bulunarak sorunların ortak akıl ile istişare edilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Önümüzde ki süreçte Belediye Başkanımız Rasim Arı’nın vizyoner bakışı ve istişareye olan duyarlılığı ile Allah’ın izni ile çözemeyeceğimiz sorunun olmayacağını düşünüyorum. Esnaf ve sanatkarlarımız ile teşkilatımız adına Belediye Başkanımız Rasim Arı’ ya teşekkür ederim” dedi.