Mimari Restorasyon Programı Öğrencilerine Kültürel Miras Gezisi Mimari Restorasyon Programı Öğrencilerine Kültürel Miras Gezisi

NEVÜ Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı 2. sınıf öğrencileri, ‘Gönüllülük Çalışmaları’ dersi çerçevesinde ve Öğr. Gör. Nurdan Demir'in koordinatörlüğünde fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe SHMYO Müdürü Doç. Dr. Kamuran Özdil, dersin sorumlu Öğr. Gör. Nurdan Demir, Yüksek Okul Sekreteri Orhan Yaman ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik öğrencileri katıldı. Nevşehir Orman Bölge Müdürlüğü'nden temin edilen fidanlar, NEVÜ merkez yerleşkesinde toprakla buluşturularak can suyu verildi.

NEVÜ öğrencileri, yine ‘Gönüllülük Çalışmaları’ dersi kapsamında Nevşehir merkezde yer alan çocuk parkında çevre temizliği yaptı. ‘Çevreyi Koru Doğaya Nefes Ol’ temasıyla çevre temizliğine yönelik farkındalık oluşturmayı amaçlayan öğrenciler, Zeki Soyak Parkı’nı ve çevresini temizledi. Öğrenciler ayrıca toplumda çevre bilincinin oluşmasına yönelik de gençleri ve vatandaşları bilgilendirdi.

A W201112 04

A W201112 05

A W201112 03

A W201112 02