Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NEVÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na Atama

NEVÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na Atama

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na atama yapıldı.

 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Spor Bilimleri Fakültesi’nde Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Özdemir Cingi, 12.05.2022 tarihinde üniversitenin Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı görevine atandı.

 

Özdemir Cingi Hakkında

 

1964 yılında Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde doğan ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan Özdemir Cingi, 1986-1988 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulunda memur olarak göreve başladı.

 

1988-2002 Erciyes Üniversitesi Nevşehir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulunda memurluk görevi, 2002-2008 Erciyes Üniversitesi Nevşehir Meslek Yüksekokulu/ Yüksekokul Sekreterliği görevini yürüten Özdemir Cingi, 2008-2021 yıllarında ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin farklı birimlerinde daire başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 

 

2021 yılından itibaren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin Spor Bilimleri Fakültesi’nde Fakülte Sekreteri olarak görev yaparken Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı görevine atanan Özdemir Cingi, evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *