Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Zehir Zemberek Açıklamalar Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Zehir Zemberek Açıklamalar

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi ara sınavlarına hazırlanan öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, üniversite olarak sınav boyunca öğrencilere sıcak çorba ve çay ikramına başladıklarını söyledi.

Aktekin, 'Öncelikle yeni eğitim - öğretim yılımızın ilk sınavı olan güz dönemi ara sınavına hazırlanan tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyorum. Öğrenci odaklı eğitim-öğretim sistemini benimseyen üniversite yönetimi olarak ülkemizin ve dünyanın dört bir tarafından ailelerin bizlere ve şehrimize birer emaneti olan tüm gençlerimizin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamaları, ülkemiz ve tüm insanlığa faydalı birer birey olarak yetişmeleri için tüm imkanlarımızla her daim yanlarındayız' dedi.

Aktekin devamında 'Üniversite Rektörlüğü olarak geçtiğimiz Ramazan Ayı boyunca ve sınav dönemlerinde hayırseverlerimizin, Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanlığı'nın, Nevşehir Belediyesi'nin ve NEVÜ Kızılay Kulübü ile Kızılay İl Başkanlığı iş birliğinde öğrencilerimize çeşitli ikramlarımız olmuştu. Bu sınav döneminde de üniversitemiz merkez yerleşke içerisinde bulunan Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanemizde sınava hazırlanan öğrencilerimize saat: 19.00-21.00 arasında sıcak çorba ve çay ikramımıza başladık.

Ayrıca Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanemiz'in 7/24 salonu sınav boyunca öğrencilerimizin kullanımına açık olup, isteyen öğrencilerimiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımız ile kütüphanemizin sıcak çorba ve çay ikramlarından faydalanarak burada sınavlarına hazırlanabilirler' dedi.