Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Ürgüp Belediye Başkanı Ali Ertuğrul Bul’u ziyaret etti. Ziyarette her iki başkan Kapadokya ve bölge turizmi için birlikte hareket etme kararı aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Ürgüp ilçesindeki temasları çerçevesinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Ürgüp Belediye Başkanı Ali Ertuğrul Bul’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. Bul’u tebrik eden Belediye Başkanı Arı, yeni görevinde kendisine başarılar diledi. Bul ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iyi dilekleri için Arı’ya teşekkür etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette daha sonra her iki başkan bir süre baş başa görüşerek istişarelerde bulundu. Başkanlar, Türkiye’nin en önemli kültür ve turizm merkezi olan Kapadokya bölgesinin hem ulusal hem de uluslararası arenada tanıtımına ve bölge turizminin gelişimine katkı sağlamak adına başta kültür ve turizm alanlarında olmak üzere her iki belediye arasında gerçekleştirilebilecek işbirlikleri konusunda fikirlerini paylaştı. Kapadokya bölgesi için birçok alanla birlikte güzel çalışmalara imza atabileceklerini belirten başkanlar, bundan sonraki süreçte birlikte hayata geçirebilecekleri projeleri masaya yatırdı.

Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün'den Nevşehir Devlet Hastanesi'ne Bayram Ziyareti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün'den Nevşehir Devlet Hastanesi'ne Bayram Ziyareti

I M G 20240522 W A0016

I M G 20240522 W A0015