Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'ndan Etkili İletişim Buluşması

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, üyelerine yönelik düzenlediği etkinlikte etkili iletişim konusunu masaya yatırdı.

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'ndan Etkili İletişim Buluşması

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, üyelerine yönelik düzenlediği etkinlikte etkili iletişim konusunu masaya yatırdı. Oda, Psikolog Ebru Saadet ÖZLEŞMİŞ'in "Etkili İletişim" sunumuyla renkli ve öğretici bir atmosferde kahvaltı etkinliği düzenledi.

Üyelerin, ailelerin ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, iş dünyasının stres ve yoğunluğundan uzaklaşma fırsatı sundu. İş yaşamında etkili iletişimin önemine vurgu yapan sunum, katılımcılara günlük iletişim becerilerini geliştirme konusunda değerli ipuçları verdi.

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Sosyal Etkinlikler Komisyonu'nun özenle planladığı kahvaltı etkinliğine katılan üyeler, notlar alarak ve deneyimlerini paylaşarak birbirlerine destek oldular. Oda Başkanı Filiz SAYIN, Nevşehir SMMM Odası üyelerine ve konuklara katılımları için teşekkür ederken, Psikolog Ebru Saadet ÖZLEŞMİŞ'e özel teşekkürlerini sunarak bir plaket takdim etti.

Oda Başkanı Filiz SAYIN, ayrıca Sosyal Etkinlikler Komisyonu'na emeklerinden dolayı teşekkür ederek, düzenlenen etkinlikleri basına haber olarak duyurarak, üyelerin bir araya gelmesini ve mesleki dayanışmayı güçlendirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *