Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle Yender ( Yeni Nesil Eğitimcileri Derneği ) Arasında Bir İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle Yender ( Yeni Nesil Eğitimcileri Derneği ) Arasında Bir İşbirliği Protokolü İmzalandı

26 mayıs perşembe günü Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile YENDER ( YENİ NESİL EGİTİMCİLERİ DERNEĞİ ) arasında bir işbirliği protokolü imzalandı.

İmzalanan bu protokol ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve YENDER arasında çeşitli projeler kapsamında işbirliği anlaşması sağlanmış olundu.

Protokolü İl Milli Eğitim Müdürü Memet POLAT, Yeni Nesil Eğitimcileri Derneği Başkanı İftariye ATALAY ile birlikte imzaladı.

İşbirliği protokolü imza töreninde, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Memet POLAT ile Birlikte Yeni Nesil Eğitimcileri Derneği Başkanı İftariye ATALAY ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. 

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Memet POLAT, işbirliği protokolünün ilimiz eğitimine hayırlı olmasını diledi ve eğitime desteklerinden dolayı YENDER Kurucu Başkanı İftariye ATALAY'a teşekkürlerini iletti.

Protokol ile başta Nevşehir olmak üzere Tüm Türkiye'de çömlek, seramik, ebru gibi el sanatları kursları ile fotoğrafçılık, dron, fotoğraf ve video düzenleme gibi medya kurslarının düzenlenebilmesi başta olmak olmak üzere düzenlenecek birçok kurs ile öğrencilerin sosyal, kültürel ve mesleki becerilerinin gelişimine katkıda bulunulması, üretim odaklı işlevsel tematik atölyelerin oluşturulması ve katılımcıların meslekleri ile ilgili iş olanakları bulmalarına katkı sağlanması planlanmaktadır.

 

Mehmet ARAS...

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *