Nevşehir Akademi Eğitim Merkezi'nden Eymen ÖNÜGÖREN ve Duru İŞİGÜZEL, LGS'de 500 tam puan alarak Türkiye birinciliği elde etmeyi başardılar. Bu olağanüstü başarı, kurumun eğitim kalitesinin ve öğrencilere olan özverisinin bir göstergesi olarak nitelendiriliyor.

Kurum Müdürü Abdurrahim KIYGA, bu müthiş haberi büyük bir gururla, öğrencileri ve emeği geçen tüm öğretmenleri tebrik ederek, şu ifadelere yer verdi: "Eğitimde ilk önce gönüle dokunabilmek düsturu ile çıktığımız bu yolda Eymen ve Duru'nun bu olağanüstü başarısı, sadece kendileri için değil, kurumumuz ve tüm Nevşehir için de büyük bir gurur kaynağıdır. Bu başarı, eğitim sistemimize olan inancımızı ve öğrencilerimizle olan güçlü bağımızı bir kez daha göstermektedir.

NEVÜ Rektör Adayları Belli Oldu NEVÜ Rektör Adayları Belli Oldu

Bu vesileyle,Başta Öğrencilerimiz Eymen Önügören ve Duru işigüzeli tebrik ederiz.Tabiki bu zorlu sürecin arkasında çok ciddi etkenler vardır. Bunların Başında Öğrencimiz Eymenin 4 yıldır okuduğu Altınyıldız Koleji ve Duru nun 4 yıldır okuduğu Simya kolejindeki öğretmenlerinin ve okul idarelerinin bu başarıdaki Rollerinin farkında olduğumuzu belirtmek ister ve tebrik ederiz. 

Plaket Töreni ile Başarı Kutlandı

Nevşehir Akademi Eğitim Merkezi, bu olağanüstü başarıyı kutlamak için özel bir tören düzenledi. Törende, Eymen ÖNÜGÖREN ve Duru İŞİGÜZEL'e başarılarının simgesi olarak plaketler verildi. Törende ayrıca, öğrencilerin bu başarıya ulaşmalarındaki katkılarından dolayı öğrencilerimizin ,öğretmenleri ve Aileleri de tebrik edildi.

I M G 20240605 W A0030

I M G 20240605 W A0031

I M G 20240605 W A0029

I M G 20240605 W A0033