Gerçekleştirilen yer seçimi toplantısına, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin, NTSO Genel Sekreteri Av. İbrahim Akgür, Acıgöl OSB Müdürü M. Samet Kafalı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Asuman Yılmaz Genç ve Nesrin Baysan ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldılar.

Toplantı neticesinde katılıp kurumu adına nihai görüş bildiren kurum temsilcilerince Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi’nin genişleme alanı uygun görülmüş ve kabul edilmiştir.

İl Sanayi Ve Teknoloji Müdürlüğü, Kosgeb İl Müdürlüğü, Ticaret Ve Sanayi Odası İşbirliği İle “İhracat Bilgilendirme Semineri” Gerçekleştirildi… İl Sanayi Ve Teknoloji Müdürlüğü, Kosgeb İl Müdürlüğü, Ticaret Ve Sanayi Odası İşbirliği İle “İhracat Bilgilendirme Semineri” Gerçekleştirildi…

Konuya dair açıklamada bulunan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; " Nevşehir Acıgöl OSB'nin yer genişleme alanı ile ilgili yer seçimi komisyonu toplantısı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının temsilcileri koordinesinde diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 156 ha alana sahip Acıgöl OSB'ye genişleme bölgesi ile birlikte yaklaşık 4 kat büyüyecektir. Böylelikle Nevşehirimize yeni yatırım ve yatırımcıları kazandıracağız.

Nevşehirimize Hayırlı Olsun!" dedi.

Whatsapp Image 2024 05 08 At 09.43.29 (3)

Whatsapp Image 2024 05 08 At 09.43.29

Whatsapp Image 2024 05 08 At 09.43.29 (1)