Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

NEVESOB 2023 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

NEVESOB 2023 Yılı Başkanlar Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 2023 yılı Başkanlar Kurulu Toplantısı 26 Aralık 2023 Salı günü Birlik Başkanı Mehmet PINARBAŞI başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı açılışı ve yoklamanın ardından ebediyete intikal eden esnaf ve sanatkarlar ile aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının akabinde Birlik Başkanı Mehmet PINARBAŞI' nın açılış konuşması ile toplantı başladı ve gündemdeki diğer maddelerin görüşülmesine geçildi.

Gündemde yer alan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 2023 yılı mali tabloları ve gelir-gider durumu, 2023 yılı yapılan çalışmalar ve Birliğin genel durumu, Odaların ve esnafların mevcut durumu ve sıkıntıları görüşüldü.

Toplantının kapanışında söz alan Birlik Başkanı Mehmet PINARBAŞI mevcut durumu kurula ifade ettiğini ve yapacakları tüm çalışmalarda istişare içerisinde olacaklarını belirterek katılım sağlayan Oda Başkanlarına teşekkür ederek; 2024 yılının esnaf ve sanatkarlar açısından kazançlı ve bereketli bir yıl olması dileklerini iletti. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *