Cuma namazı sonrası programına başlayan Milletvekili Emre Çalışkan’ın ilk durağı Ulaşlı köyü oldu. Ulaşlı köyünde yapılacak olan yol, su altyapısı ve tapu sorunları gibi konulara değinen Milletvekili Çalışkan aynı zamanda vatandaşlarla buluşup taleplerini dinledi. 

Milletvekili Emre Çalışkan ikinci olarak Çökek Köyü’nü ziyaret etti. Çökek köyünün sorunlarından olan yol ve tapu problemlerini not ettiklerini belirten Milletvekili Çalışkan vatandaşlara hitap ederek her zaman kendilerinin yanında olduğunu ifade etti. 

Üçüncü durak olarak Sarıhıdır Köyünü ziyaret eden Milletvekili Çalışkan, köyde elektrik, su sorunu ve asfalt yapımı ve elektrik sorunu gibi eksiklikler olduğunu ve bu eksikliklerin en kısa sürede tamamlamak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

153 köyün tamamını ziyaret edeceğini söyleyen Milletvekili Emre Çalışkan gece gündüz çalışarak 'memleketin gidilmedik yerini bırakmayacağız' dedi.

Milletvekili Emre Çalışkan: Seçimden Seçime Değil Her daim Sahadayız! Milletvekili Emre Çalışkan: Seçimden Seçime Değil Her daim Sahadayız!