Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Lokman Kozan, Güzelyurt Mahallesi Muhtarlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Lokman Kozan, Güzelyurt Mahallesi Muhtarlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Nevşehir kamuoyunun yakından tanıdığı Nevşehirspor ve Nevşehir Emniyet Spor Kulüp başkanlığını uzun yıllar yapan iş insanı sigortacı Lokman Kozan, Güzelyurt Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Nevşehir’in manevi önderlerinden merhum Saatçi Hoca’nın torunu ve merhum Saatçi Sinan Kozan’ın oğlu olan Lokman Kozan, kariyerine 1992 yılında sigortacılık alanında kendisine ait bir işyerinde başladığını belirterek; “1965 yılında Nevşehir’de doğdum. İlk, orta ve Liseyi Nevşehir’de okudum. 1992 yılında kendi işyerimi kurarak sigortacılık hayatına başladım ve 32 yıldır bu mesleği yapmaktayım. Şu anda Nevşehir Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda mesleğimin il delegesiyim. 2018-2023 yıllarında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde mesleğim ile ilgili meclis üyeliği yaptım.

Aynı zamanda 1999-2009 yıllara arasında yine Güzelyurt Mahallesi’nin muhtarlığını yaptım, nasip olur ve sizlerde teveccüh ederseniz yeniden muhtarlığa adayım.

1998-2002 yılları arasında Nevşehir Emniyet Spor Kulüp Başkanlığı ve 2002-2006 yılları arasında Nevşehirspor Kulüp Başkanlığını yaptım. Şehrimin en modern ve en gelişmiş mahallelerinden biri olan Güzelyurt Mahallesi’nde halkımız ile büyük bir uyum içerisinde hareket edeceğiz. İhtiyar heyeti üyesi arkadaşlarım ile halkımızın yanı başında olacağız. “ dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *