Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’ndan NTSO'ya Ziyaret

KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’ndan NTSO'ya Ziyaret

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ve Nevşehir İl Müdürü Ali Usta, Odamız (NTSO) Meclis Başkanı M. Ali Öbekli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Ali Öbekli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Uluer, Meclis Başkan Yardımcıları Ali Akkoç, Necdet Civelek, Meclis Katip Üyesi Mustafa Şen, Genel Sekreter Av. İbrahim Akgür ile bir araya gelen KOSGEB Başkanı, şehir ve bölgenin ekonomik durumu hakkında istişarelerde bulunarak sanayicilerin ve iş dünyasının talep ve beklentileri hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Meclis Başkanı M. Ali Öbekli,; “KOSGEB, en önemli paydaş kurumlarımızdan biridir. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, işletmelerimizin rekabet gücünü artırmak, inovasyonu teşvik etmek ve sürdürülebilir büyümelerini desteklemek adına önemli bir rol oynamaktadır. ” dedi.

İbrahimcioğlu ise, “KOSGEB olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. İşletmelerinize fayda sağlayacak desteklerinizi sürdüreceğiz. Sizlerden de gelen talepler doğrultusunda bir yol haritası çizerek ilerlemek her zaman bizim için önemli” diye konuştu.

Sanayicilerden gelen talep ve beklentiler hakkında bilgiler paylaşan Öbekli, ziyaretlerinden dolayı KOSGEB heyetine teşekkür etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *