Karapınar'a 25 Milyon TL Yatırım Bedelli 12 Derslikli İlkokul Yapılıyor, Hedef Bu Yıl Eğitim ve Öğretime açmak.

Acıgöl İlçesine bağlı Karapınar Beldesinde yapımı devam eden 25 milyon TL'lik dev yatırımi bugün Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı l, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Kırım ve Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş ziyaret ederek son durum hakkında bilgi aldılar.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'ya bu ziyareti esnasında refakat eden Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Kırım'a Karapınar Beldesindeki milli egitim müdürlüğünün yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

Birlikte yapımı devam eden 25 milyon TL yatırım bedelli 12 derslik olarak planlanan Karapınar İlkokulunu ziyaret eden Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş İnşaat hakkında görevlilerden bilgi aldılar.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş bu ziyaret'e ilişkin olarak " Karapınar Beldemiz özellikle eğitim ve öğretim konusunda bizim dönemimizde adeta şahlanış yaşadı.

Bunun en önemli göstergeside uzun süre yapımı için uğraş verdiğimiz ve 25 milyon TL yatırım bedeli olan 12 Derslikli bu ilkokumuz olacak. Nasip olursa önünüzdeki Eğitim ve Öğretim sezonuna okulumuzu eğitim ve öğretime açmış olacağız.

Nevşehir Belediyesi’nden 200 Çocuk için Sünnet Şöleni Nevşehir Belediyesi’nden 200 Çocuk için Sünnet Şöleni

Bu süreçte Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün bize büyük destekleri oldu. Bu anlamda Sayın Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih KIRIM ve değerli ekiblerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Karapınar Beldemizde bundan sonraki dönemde biz Belediye'de olduğumuz sürece Eğitim ve Öğretime yatırıma aralıksız devam edeceğiz.

Bundan sonraki süreçte de Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz ile yine yakın çalışmaya devam edeceğiz" dedi