Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

İl Müdürü Muhsin Özdemir Okul Sporları İl Temsilsicine Plaket Takdim Etti

İl Müdürü Muhsin Özdemir Okul Sporları İl Temsilsicine Plaket Takdim Etti

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, özverili çalışmaları ve başarılı yönetimi nedeniyle Manisa'ya tayini çıkan Okul Sporları İl Temsilcisi Ercan Kılıç'a teşekkür plaketi takdim etti.

İl Müdürü Muhsin Özdemir, Ercan Kılıç'ın Nevşehir'deki görev süresince gösterdiği performans, öğrencilere kazandırdığı başarılar ve spora katkıları dolayısıyla teşekkür plaketi takdim etti. Özdemir, " Ercan Bey ilimizde uzun yıllar Beden Eğitimi Öğretmenliği görevinde yapmış olduğu çalışmalar aynı zamanda Okul Sporları İl Temsilcisi olarak yaptığı değerli çalışmalarla spora katkı sağladı. Kendisi sadece bir görevli değil, aynı zamanda spora olan sevgisi ve öğrencilere yönelik gösterdiği özveri ile de ön plandaydı. Manisa'ya atanması bizleri üzmüş olsa da, onun başarıları ve emekleri her zaman hatırlanacaktır" dedi.

Ercan Kılıç ise yaptığı teşekkür konuşmasında, Nevşehir'de geçirdiği süre boyunca gösterilen ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederek, "Nevşehir'de görev yapmak benim için büyük bir onurdu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekibiyle birlikte birçok projeye imza attık. Bu güzel şehirde edindiğim anılar ve dostluklar ömrüm boyunca unutmayacağım. Manisa'da yeni görevime başlarken, burada kazandığım deneyimleri yanıma alacağım. Herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Günün anısına Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir'in, Ercan Kılıç'a plaket takdim etti ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *