Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Hüseyin Yaşar İyilikli Bekdik Mahallesi için Muhtar Adaylığını Açıkladı

Nevşehir'de 32 yıldır Yaşar Sigorta adı altında sigorta Acenteliği yaparak köklü bir geçmişe sahip Hüseyin Yaşar İyilikli, Bekdik Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı.

Hüseyin Yaşar İyilikli Bekdik Mahallesi için Muhtar Adaylığını Açıkladı

Nevşehir'de 32 yıldır Yaşar Sigorta adı altında sigorta Acenteliği yaparak köklü bir geçmişe sahip Hüseyin Yaşar İyilikli, Bekdik Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıkladı. İyilikli, doğma büyüme Nevşehirli olmanın verdiği tecrübeyle, mahalledeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sunmayı amaçlıyor.

Adaylığını duyuran İyilikli, "DESTEK SiZDEN, HiZMET BiZDEN" slogani ile mahalle sakinlerine seslendi. 32 yıllık sigorta acenteliği geçmişi ve yerel bilgi birikimiyle mahalleye değer katacağını vurgulayan İyilikli, profesyonel deneyimiyle mahalle sakinlerinin güvenini kazanmayı hedefliyor.

Bekdik Mahallesi'nde ikamet etmenin bir ayrıcalık olduğunu belirten İyilikli, mahallenin sosyal ve ekonomik dinamiklerine hakim olduğunu ifade etti. Mahalledeki sorunlara çözüm odaklı yaklaşmayı planlayan İyilikli, katılımcı bir yönetim anlayışıyla mahalle sakinlerinin taleplerini dikkate alarak ortak akıl ile çözümler üretmeyi amaçlıyor.

Hüseyin Yaşar İyilikli'nin muhtar adaylığı, mahalledeki sakinler arasında heyecan yarattı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *