Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Hacıbektaş Teknik Bilimler MYO Grafik Tasarımı Programı Öğrencilerine Teknik Gezi

Hacıbektaş Teknik Bilimler MYO Grafik Tasarımı Programı Öğrencilerine Teknik Gezi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Hacıbektaş Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Grafik Tasarımı Programı öğrencilerine yönelik Üzeyir Reklam ve Tanıtım Ajansı’na teknik gezi düzenlendi.

Öğr. Gör. Gürsoy Şeref ve Öğr. Gör. Betül Müezzinoğlu’nun koordinatörlüğünde düzenlenen teknik gezide ajansta görevli grafik tasarımcıların hazırladıkları tasarımların baskıya hazırlık sürecini yerinde uygulamalı olarak görme fırsatı bulan öğrenciler, bir grafik tasarımcı tarafından yapılan çalışmaya göre baskı malzemesinin kâğıt, branda, folyo vb. olarak belirlenmesinin önemi ve gerekliliği konularında bilgilendirildi. 

Ajansta yapılan folyo kesim, promosyon ürün baskısı, cnc, lazer markalama, etiket tasarımı, bas-kes, kutu harf, araç kaplama, plaket, kompozit, isimlik ve benzeri yapılan uygulamalar ile farklı kâğıt ve branda türleri üzerine yapılan çalışmalara ait örnekleri inceleme fırsatı da bulunan öğrencilere ayrıca işletme bünyesinde yer alan metal ve uygulama atölyelerinde de baskı aşaması tamamlanmış çalışmaların kullanıma hazır hale getirilme sürecinin her aşaması gösterildi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *