Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Gülşehir’de Yer Yerinden Oynadı!

Gülşehir’de yer yerinden oynadı! Gülşehir’de halk sokaklara çıktı. Binlerce kişi şehir meydanında toplanıp adeta yeri yerinden oynattı.

Gülşehir’de Yer Yerinden Oynadı!

 Gülşehir’de halk sokaklara çıktı. Binlerce kişi şehir meydanında toplanıp adeta yeri yerinden oynattı. 

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adayı Erkan Çiftci ile mevcut başkan arasında geçen atışmalar sonrası ilçede gerginlikler yaşandı. Fatih Çiftci’nin söylemlerinin üzerine ilçede gecenin bir vakti bin 200’e yakın partili ilçe meydanına gelerek burada adayları Erkan Çiftçi’ye destek sloganları attı. Adeta meydanı havai fişek ve meşaleler ile yakan coşkulu kalabalık il genelinde büyük ses getirdi. MHP İl yönetimi ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Erkan Çiftci’ye sonuna kadar destek verdiklerini açıkladı. 

Binlerce kişinin toplantıyı alana gelen Erkan Çiftci ise “Madem eski defterler açıldı hodri meydan” diyerek “ Biz bu ilçeye doğduğumuz günden beri sevdalıyız, biz bu ilçeyi doğduğumuz günden beri biliyoruz. Biran olsun bu ilçeden ayrılmadık. Hep buradaydık. 1 Nisan’dan itibaren dümen, direksiyon bizim elimize geçiyor. Bu memleket bizim, inşallah hep birlikte bu ilçeyi kalkındıracağız.” dedi. 

Bu konuşmanın ardından “Erkan Başkan” sloganları atılarak coşkulu kalabalık dağıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *