Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Göreme’de Fidan Dağıtımı Yapıldı

Göreme Belediyesi tarafından toplam 5 bin fidan dağıtıldı. Göreme Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ücretsiz fidan dağıtım töreni Göreme Belediyesi başkanlık binası önünde gerçekleştirildi.

Göreme’de Fidan Dağıtımı Yapıldı

Göreme Belediyesi tarafından toplam 5 bin fidan dağıtıldı.

Göreme Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ücretsiz fidan dağıtım töreni Göreme Belediyesi başkanlık binası önünde gerçekleştirildi. Burada Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince getirilen fidanlar Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren ve belediye görevlilerince vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.

Fidan dağıtımı için Göreme Belediyesi’ne gelen vatandaşlarla bir süre sohbet eden Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren daha yeşil bir Göreme için başlatılan seferberliğin gelecek yıllarda yeşilin çoğalmasına büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Fidan dağıtımına gelemeyen vatandaşlar için ise belediye görevlileri tarafından fidanlar bire bir götürülerek dağıtımlar yapıldı. 

İlki geçen hafta olmak üzere 1000 ceviz, 1000 hünnap ve 1000 yaban mersini dağıtımı yapılmıştı. Bugün ise Göremelivatandaşların yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda 1000 adet kamkat ve 1000 adet de kiraz fidanı dağıtıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *