Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün ölümünün 85. yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Ekici, Atatürk'ün ölümünün 85. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Bütün dünyanın saygısını kazanmış büyük asker ve devlet adamını, ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde şükranla anıyoruz.' dedi.

Leyal AVM'de Dolunay Kampanyası ile Dev Sürpriz İndirimler Başladı! Leyal AVM'de Dolunay Kampanyası ile Dev Sürpriz İndirimler Başladı!

"Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür" diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün emaneti olan Cumhuriyete ve millet iradesinin tecellisine daima sahip çıkılacağını söyleyen Ekici, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: 'Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini geçmesi ve büyüyerek gelişmesini sağlama yolunda hiç kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik içinde gecemizi gündüzümüze katacağız. Aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah ve çalışma arkadaşlarını, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun."