Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Depremde Hayatını Kaybeden Nevşehirli Rehber Emin Uysun'un Adına Masa Tenisi Turnuvası Düzenlendi

Depremde Hayatını Kaybeden Nevşehirli Rehber Emin Uysun'un Adına Masa Tenisi Turnuvası Düzenlendi

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli 11 şehri olumsuz etkileyen büyük deprem felaketinde konakladığı Adıyaman’daki otelde enkaz altında kalarak hayatını yitiren Profesyonel turist rehberi ve Ulusal Masa Tenisi Hakemi Emin Uysun'un anısını yaşatmak, onun spor aşkını ve katkılarını hatırlamak adına Masa Tenisi turnuvası düzenlendi.

Profesyonel turist rehberi Mustafa Uysun’un da evladı olan Emin Uysun anısına 10 Şubat 2024 tarihinde Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen Masa Tenisi turnuvası küçükler, yıldızlar ve gençler (kız-erkek) kategorilerinde düzenlendi.

Masa tenisi tutkunlarının ve Emin Uysun'un sevenlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen turnuva, duygusal bir atmosferde geçti. Sporcular, dostluk ve dayanışma ruhuyla mücadele ettiler, gösterdikleri performansla Emin Uysun'un adını yaşatmaya çalıştılar.

Turnuva öncesi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir tarafından Emin Uysun'un ailesine, onun spor camiasına yaptığı katkılarından dolayı bir plaket takdim edildi. Bu plaket, Emin Uysun'un unutulmaz mirasını ve spor sevgisini gelecek nesillere aktaracak bir sembol olarak kabul edildi.

Bu etkinlik, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gösterirken, Emin Uysun'un anısını yaşatarak onun değerli katkılarını unutmadığımızı bir kez daha hatırlattı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *