Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Cezayir, Tehdit ve Saldırıya Uğradığını İddia Etti

Cezayir, Tehdit ve Saldırıya Uğradığını İddia Etti

Nevşehir Belediyespor, Teknik Direktör İbrahim Cezayir tehdit ve saldırıya uğradığını iddia eden bir kamuoyu duyurusu yayınladı. 

Kamuoyunun Bilgisine 

10. Hafta itibari ile son sırada bulunan nevşehirbld.spor ile başladığımız süreci, 11. Sıraya yükselerek düşme hattının üzerine çıkardık. Bunu Hep birlikte başardık.

2. Yarıya başladığımızda Tokat ve Balıkesirspor deplasmanlarından puan alamadığım ve Balıkesirspor maçını sattığım iddaa edilerek görevime son verildi. Balıkesir maçı sonrası salı gününden itibaren antrenmanlara çıkarılmadık.

Cuma günü Gazi stadındaki antrenmana gitmek isterken yönetim tarafından tehtit ve saldırı yapılarak görevimizi yapmamız engellenip antrenmana alınmadık.

Hayatım boyunca maç satmayı bırakın, ne bir menajerden, ne bir futbolcudan, ne de bir yöneticiden 1 kuruş almadım, bu dürüstlüğümü tüm Türk futbol camiası çok iyi bilmektedir.

1,5 yıllık sözleşmemin bu seneki kısmını, ayrıca sebat ve

Bergamaspor maçı primlerini talep ettim.

Seneyeki sözleşme bedelimi iade ettiğini belirttim, ancak bana yapılacak ödeme planımı kabul edilmedigi için tek taraflı fesih yapılarak görevimize son verilmiştir. 

Maddi manevi büyük fedakarlık yaparak, 7/24 çalışıp takımı Hepbirlikte toparladık ayağa kalktık. İnanılmaz mücadele veren çok değerli futbolcularım ve çalışma arkadaşlarıma teşekkrü eder, Nevşehir bld.spor taraftarına ve halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Nevşehir bld.spora ve değerli futbolcularıma gönülden başarılar dilerim.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *