Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Başkan Süslü Nevşehir Gündemine Oturan O İşçi'ye Ödülünü Takdim Etti

Başkan Süslü Nevşehir Gündemine Oturan O İşçi'ye Ödülünü Takdim Etti

Tarihçi-yazar Talha Uğurluel’in Kapadokya ziyaretleri kapsamında, Kasabamızda yaşadığı bir anı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Belediye personellerimizden Recep Sağır’ın özverili çalışmasına dikkat çeken Talha Uğurluel çektiği video ile büyük beğeni topladı.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü özverili çalışmasından dolayı belediye personelimiz Recep Sağır’ı ödüllendirerek; bu duyarlı davranışı için Talha Uğurluel’e teşekkür etti.

Başkan Osman Süslü belediye personeline ödülünü takdim ederken ifadelerinde şu sözlere yer verdi;

“Böyle işini düzgün yapan insanlarla birlikte çalıştığım için çok mutluyum. Yoğun çalışmalarından dolayı herkesten takdir topluyorlar. Ayrıca bu davranışları ve karşılığında aldıkları övgüler beni Belediye Başkanı olarak ziyadesiyle memnun etti. İşlerini severek ve layıkıyla yapmaları kişiliklerinin ne kadar düzgün olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiler. Bu kapsamda Recep arkadaşımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bu vesile ile Peygamber Efendimizin ‘Hayra vesile olan, hayrı yapmış gibidir.’ Hadis-i Şerifinden yola çıkarak Sayın Talha Uğurluel’e de teşekkürlerimi sunuyorum ” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *