Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Başkan Savran Gençlerle Buluştu

Başkan Savran Gençlerle Buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, ziyaret ettiği Master Eğitim Kurumunda bir araya geldiği gençlere YKS’de başarılar diledi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, 15 Temmuz Mahallesi’nde bulunan Master Eğitim Kurumunu ziyaret etti. Burada Master Eğitim Kurumu Kurucusu ve Genel Müdürü Mehmet Eravcı tarafından karşılanan Savran, kurumdaki idareciler ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilerle de bir araya gelen Başkan Savran, sorularını cevaplandırdığı gençlerle gelecek planları üzerine sohbet etti. Gençlere YKS için başarılar dileyen Savran, “Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Bu ülkenin, bu şehrin ve ailenizin geleceği sizlersiniz.” dedi.

Eğitim hayatları boyunca her zaman yanlarında oldukları gençler için Nevşehir Belediyesi olarak önümüzdeki aylarda birçok yeni proje ve çalışmalara imza atacaklarının müjdesini veren Savran, “Bu ülkeyi bizden daha ileriye götüreceksiniz, daha başarılı olacaksınız. Bizler de sizlerin donanımı artırabilmek ve katkı sağlayabilmek adına her türlü imkânımızı seferber etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *