Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Başkan Aktürk, Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki...

AK Parti'den Ürgüp Belediye Başkanlığı için tekrar aday gösterilmeyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk instagram hesabı üzerinden Payitaht dizisinden anlamlı bir Sultan Abdülhamid Han videosu paylaştı. Video için tıklayınız.

Başkan Aktürk, Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki...

AK Parti'den Ürgüp Belediye Başkanlığı için tekrar aday gösterilmeyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk instagram hesabı üzerinden Payitaht dizisinden anlamlı bir Sultan Abdülhamid Han videosu paylaştı. 

Video için tıklayınız. 

Başkan Aktürk yayınladığı mesajında,

"31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimi için AK Parti Genel Merkezimiz tarafından ilçemizde partimizin adayı olarak Sn.Fahri Yıldız gösterilmiştir.

Türkiye Yüzyılı idealini gerçekleştirmek için yola çıkan, başta ilçemiz olmak üzere il, ilçe ve belde bütün belediye başkanı adaylarımıza başarılar diliyor; şehrimize, ülkemize ve partimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Bu süreç boyunca ilgi ve desteklerini esirgemeyen il başkanımıza, milletvekillerimize, , bütün kademelerimize, Belediye meclis üyelerimize, vefakâr belediye personelime, özellikle de desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen hizmet etmekten onur ve şeref duyduğum kadirşinas Ürgüplü hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum."

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *