Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Ayhan Arkaz, Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanı Oldu

Ayhan Arkaz, Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanı Oldu

Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir İl Başkanlığı görevine İnşaat Mühendisi Ayhan Arkaz getirildi.

 

Geçtiğimiz günlerde 3 yılı aşkın süredir görevini yürüten Ramazan Kalkan’ın; Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanlığı’na atanmasıyla boşalan Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir İl Başkanlığı’na İnşaat Mühendisi Ayhan Arkaz atandı.

 

Nevşehir Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ayhan Arkaz görevi teslim almasının ardından yaptığı konuşmada ; Bizleri bu göreve layık gören Alperen Ocakları Genel Başkanımız Av. Samet Bağcı ' ya teşekkür ediyorum. Rabbim yolumuzu açık eylesin.

 

Görevimizi orta çağı bitirip yeni çağı başlatan İstanbul’un fethinin 569. Yıl dönümünde almak bizler için bir gurur vesilesi olmuştur. Buradan tüm geçmişlerimizi ve İstanbul Fatihi büyük komutan Fatih Sultan Mehmet ‘i saygı ve rahmetle anıyor, İstanbul’ un fethinin 569. Yılını da kutluyorum.

 

Ayrıca her insanın geçmişinde kendisine katkıda bulunanlara bir ahde vefa göstermesini temenni ederek, bugün bu görevi almadan önce 2005-2011 yılları arasında teşkilatların da bulunmuş olduğum ve maddi, manevi her anlamda bugünlere gelmem de desteği olan Denizli Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının değerli üyelerine ve ait olmaktan gurur duyduğum Büyük Türk Milletine buradan en içten saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Bizlere verilen Nevşehir Alperen Ocakları il başkanlığı görevinin sorumluluğunun bilincinde olarak İlay-ı Kelimetullah için Nizam-ı Alem davasının şuuruyla hareket ederek ve Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’ nunda dediği gibi “Bir saniyesine bile hakim olamadığımız bir dünya için fırıldak olmanın anlamı yok! “ Diyerek yola çıkıyor ve bu görevin ülkemiz ve miletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum.

 

Ayhan Arkaz Kimdir?

1987 Sivas doğumlu olan Ayhan Arkaz ilk ve ortaöğretimini Sivas’ta tamamladıktan sonra Denizli Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Evli ve bir çocuk sahibi olan Arkaz daha önce; Denizli Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ile Ramazan Kalkan Başkanlığındaki Nevşehir Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir İl Yönetiminde çeşitli görevlerde bulunmuştur.

 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *