Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Avrupa “ETTU Türkiye Gençlik Serisi Açık Masa Tenisi” Müsabakaları NEVÜ’de Yapılıyor

Avrupa “ETTU Türkiye Gençlik Serisi Açık Masa Tenisi” Müsabakaları NEVÜ’de Yapılıyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ), Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun 2023-2024 yılı faaliyet programında yer alan ETTU Türkiye Gençlik Serisi Açık Masa Tenisi (ETTU Youth Series Türkiye Open) müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.  

Uluslararası standartlardaki NEVÜ Spor Merkezi’nde 13-17 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek olan müsabakalara Türkiye, Almanya, Belçika, İsviçre, Azerbaycan milli takımları katılacak. U13 Kız, U13 Erkek, U15 Kız, U15 Erkek olmak üzere 4 kategoriden sporcuların mücadele edeceği müsabakalara ayrıca Avrupa Masa Tenisi Federasyonu (ETTU) tarafından ülkemize her kategori için 8 sporculuk kota sağlandı.

Bireysel etkinlikler için ilk kura çekimi yapılan ve her takım etkinlikleri için sıralama, bir takıma katılan en yüksek dereceli iki erkek ve kız çocuğunun bireysel sıralama puanlarının sayısı dikkate alınarak Mart 2024 U13 ve U15 Avrupa sıralamasına göre yapılacak. Bireysel etkinlikler için sıralama, U13 ve U15 Avrupa sıralamasına göre yapılacak. Karma Takımlar Yarışmalarında Azerbaycan, Belçika ve Türkiye yarışacak. Tekler kategorisinde bu üç ülkenin yanı sıra İsviçre ve Almanya'dan da oyuncular katılacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *