Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Adnan Doğu’dan Muhteşem ''Öğrenci Projesi ”

Adnan Doğu’dan Muhteşem ''Öğrenci Projesi ”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, öğrencilere yönelik muhteşem projesini duyurdu. 

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Nevşehir’de siyaset alevlendi. MHP’nin Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu aday tanıtım toplantısının ardından bomba projelerini açıklamaya başladı. 

Tek tek açıklanan projenin içeriği gayet dolu. Bu şehirde yaşayan vatandaşları memnun edecek projenin ilki öğrencilere yönelik oldu. Bu durum hem öğrenciyi, hem de velileri rahatlatacak.  

“Bu şehir için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diyen MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, “Allah takdir ederde 1 Nisan sabahı göreve gelirsek bu şehir için yapacağımız en önemli projelerden bir tanesi de öğrencilerimize yönelik olacaktır. Şehrimizde ki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının her eğitim dönemi öncesinde tek tek tespit edip bot, mont ve kırtasiye yardımları yapacağız. Bunun yanı sıra öğrencilerimiz ulaşım ücretlerinin yüzde 50’lik kısmını bizler sırtlanmayı hedefliyoruz. Ayrıca Üniversite sınavlarında ilk 40 bine giren öğrencilerimize de 2 bin 500 TL harçlık vereceğiz.” dedi. 

“HALKIMIZI HEYECANIMIZA ORTAK EDECEĞİZ”

“Bizler ne yapacaksak kendi memleketimizin insanları için yapacağız. Bu şehir bizim ve bu şehri el birliği ile geliştireceğiz.” diyen Doğu, “Hemşerilerim için birbirinden güzel projelerimizi ilerleyen günlerde tek tek açıklayarak heyecanımıza vatandaşlarımız da ortak edeceğiz.” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *