Nevsehir Haberleri Nevsehir Son Dakika

Nevşehir'in Güçlü Sesi, Nevşehir Haber, Kapadokya Haber, Kapadokya Haberleri, Nevşehir Yerel Haberleri

ND Haber

Uzer Döviz Karşısı Göreme Office 9. Kat ND Haber
bilgi@ndhaber.com.tr

Adnan Doğu “Sanayicilere Çözüm” Sundu

Adnan Doğu “Sanayicilere Çözüm” Sundu

Şehri karış karış gezen ve her kesime dokunan MHP adayı Adnan Doğu, Sanayicilerin umudu olmayı başardı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkanı Adayı Adnan Doğu son günlerde açıkladığı projeler ile dillerden düşmüyor. “Her kesim için bir projemiz var” diyen Adnan Doğu, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin de “Nevşehir için ne gerekiyorsa yapacağız” talimatı ile yola çıkarak insanların yüreğine su serpmeye başladı. Öğrenciler, emekliler, asgari ücretliler için projelerini yayınlayan Doğu, şimdi de Sanayiciler ile bire bir görüşerek sorun çözümü için fikirlerini anlatıyor. 

Göreve gelmeleri durumunda “yaptık- yapacağız” gibi söylemler ile kimseyi oyalamayacaklarını ifade eden Doğu, sanayi konusunun çözümü için kooperatif düşüncelerinin olduğunu dile getirdi. 

Her esnaf ziyaretinde bunu en ince ayrıntısına kadar anlatan MHP’nin Adayı Doğu, “Bu şehir bizim, bu şehir hepimizin. Makam ve mevkiyi bir kenara koyup tüm kalbimle söylüyorum; bizler bu şehirde doğup büyümüşsek, göreve geldiğimizde de bu şehre hizmet etmek zorundayız. Ben bu şehirde doğdum ve bu şehirde toprağa gireceğim. Unutmayalım şehir kazanırsa biz kazanırız.” dedi.

Adnan Doğu Bülten

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *